Tifozat Kuq e Zi mbushin 17 vjet

Tifozat Kuq e Zi kanë mbushur 17 vjet.

Përmes një postimi, tifozët e Kombëtares Shqiptare kanë uruar të gjithë anëtarësinë e tyre, shkruan asport.

Kujtojmë se TKZ u themelua me 25 dhjetor 2003, dhe që prej atëherë ka qenë lojtari i 12-të i Kombëtares si brenda ashtu edhe në transferta.

Për shkak të pandemisë globale këtë vit munguan aktivitetet e tyre, e për arsye të njëjta nuk u organizua as festa e përvjetorit të 17-të.

Duka: Me Anglinë shpresoj ta luajmë me tifozë, kemi marrë masa për fushën e “Air Albania”, Statuti…?

Rroca i pandalshëm, vjen goli i 5-të në Turqi(video)