Telushi, prezentohet te skuadra e re

Bruno Telushi është zyrtarisht lojtar i skuaadrës së njohur azerbajxhanase të Neftçi Bakusë, Telushi sot është prezantuar

Telushi është prezantuar, e madje duke pozuar edhe me nderimin e tij karaketristik. Telushi ka luajtur më Flamurtarin, Kukësin e Partizanin në elitën shqiptare, ndërsa nga sot ai zyrtarizohet dhe do të luaj në kampionatin azerbajxhana.

Ballisti: Edi Reja supertrajner, por duhet ti jepet pushtet

Ulen gjakrat: Ja kur vendoset përfundimisht për bojkotin