Sulmuesi shqiptar nuk përmbahet, shënon 2 gola në Turqi (video)

Sulmuesi shqiptar, Jetmir Topalli vazhdon të shkëlqejë në Turqi, aty ku luan për skuadrën e Malatyaspor.

Topalli ka realizuar dopietë golash në pjesën e parë, duke shënuar fillimisht në minutën e 4’ dhe më pas në minutën e 39’. Në këtë mënyrë, sulmuesi shqiptar rrëmben skenën në Turqi, duke tërhequr vëmendjen me golat e shënuar. Topalli u transferua te Malatyaspor në merkaton e verës së kaluar, teksa sezonin e kaluar ishte pjesë e Ballkanit.

Arbëria ndal Dritën, Drenica e Trepça 89 luajnë pa gola

Futbollisti shqiptar i shënon Bohumit (video)