Shaqiri me asistim maestral ja siguron fitoren Liverpoolit (video)

Liverpooli ka fituar ndaj West Han me rezultat 2:1. Fillimisht ishin mysafiret ata qe kaluan në epërsi me anë të Formals, në minutën e 10-të të takimit. Vendasit arritën ta barazojnë rezultatin, 3 minuta pata mbylljes së pjesës së parë kur Salah shëmoi nga penalltia.

Ndërsa luhej minuta e 85-të dhe kur mendohej se ndeshja do të mbyllej me rezultat të barabartë, në skenë del sulmuesi portugez, Diego Jota, i cili pas një asistimi maestral nga ana e Xherdan Shaqirit shënoi për rezultatin final 2-1.

https://twitter.com/4everRedgeneral/status/1322622033604333568?s=09

Tifozja e Partizanit, vjen me foto të nxehta për Halloween

Sulmuesi shqiptar mposht COVID19, kthehet në stërvitje (foto)