Shala: Jemi të bashkuar, nesër për fitore

Herolind Shala ka folur për takimin me Moldavinë. Në konferencin për shtyp mesfushori ka thënë “Besoj që treguam kualitet dhe lojë të mirë me Slloveninë, por nuk kishim fat. Nesër jemi favorit në shtëpinë tonë, e dimë se Moldavia mund te na shkaktojë probleme por ne luajmë për fitore”, ka thënë Shala i cilie pranon se Kosova nuk ka pasur ecuri të mirë, por që meritojnë mbështetje nga të gjithë”, ka përfunduar ai.

Reja flet pa dorëza, largimi i Brojës, Gjasulës dhe probleme me stadiumin

Kosova U21 përmbyll kualifikimet me humbje të thellë