Nuk u grumbulla me Kombëtaren, e dashura e “ngushellon” me këte dedikim (foto)

Futbollisti i Kombëtares Eros Grezda dhe e dashura e tij, janë çifti më i përfolur për momentin. Kjo për shkak se të dy janë fytyra publike, dhe pashmangshëm janë nën vëmendjen e medias dhe publikut të gjerë.

Grezda i cili nuk pati një sezon të mirë me Rangersin, ndwrsa qw edhe pas transferimit te tij ne Kroaci, duket se po gjen dashuri dhe perkrahje nga e dashura e tij supermodele.

Ne rrejtin social instagra, Oriola ka postuar nje foto ku shihet ne shtrat me Grezden, te cilen foto e ka shoqeruar me fjalet “Qenia njerezore e preferuar”.

Oriola Marashi dhe Eros Grezda në prag të fejesës – Lajmi.net
U tha se janë fejuar, Eros Grezda dhe Oriola Marashi i shprehin dashurinë  njëri-tjetrit - GazetaBlic

Alarmante: Covid19, mbërthen shpresat e Kosovës

Trashi: Ja çfarë duhet të bëjmë për ta mposhtur Lituaninë