Manaj “shetitë” mbrojtjen e Espanyolit dhe shënon gol (video)

Sulmuesi shqiptar, Rey Manaj ka dhuruar fitoren Barcelona B ndaj Espanyolit me rezultat 2-1. Ky gol vjen pas shume akuzave që mediat iberike i bënë futbollistit nga Lushnja.

Lajmi i fundit: COVID19 merr jetën e ish trajnerit të Kombëtares

Arbëria ndal Dritën, Drenica e Trepça 89 luajnë pa gola