Manaj shënon sërish në Turqi (video)

 Talenti Arb Manaj vazhdon të shkëlqejë në Turqi, teksa në 6 ndeshje të zhvilluara, ka shënuar 6 gola dhe ka dhënë 2 asiste.

Futbollisti që u transferua verën që kaloi nga superliga e Kosovës, po tregon formë shumë të mirë.

https://player.boostplatforms.com/video?id=1606651246760

Drita fiton derbin e çmendur

Tirana ngec sërish, Laçi fiton me goleadë