Lila kujton 14 tetorin

Ish futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Andi Lila ka kujtuar natën e 14 tetorit në Beograd, dhe takimin mes Serbisë e Shqipërisë.
Mbrojtësi nga Kavaja ishte titullar në ndeshjen e ndërprerë, në stadiumin e Partizanit të Beogradit, dhe u bë protagonist tek ballafaqimi kur lojtarët serbë e kapen flamurin e Ismail Morinës që po valitej ngjitur në një dron.
“Mos ma prek Flamurin” ka shkruar Lila, në të cilin ka bashkangjitur edhe fotografi nga ajo natë.

Reja, përsëri me ndryshime në formacion

Droni 41′