Lajmi i fundit: COVID19 merr jetën e ish trajnerit të Kombëtares

Është ndarë nga jeta në moshën 87-vjeçare ish-trajneri i Shqipërisë Oto Bariç. Ish-tekniku veteran i futbollit kroat dhe europian vdiq prej koronavirusit në një klinikë të Kroaci.

Prishtina fiton derbin me Ballkanin, Llapi “befason” Niklin

Manaj “shetitë” mbrojtjen e Espanyolit dhe shënon gol (video)