Kosova U21, zbulon listën për ndeshjet ndaj Shqipërisë e Turqisë

Përfaqësuesesja e Kosovës U21, ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e radhës në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian.
Ekipi i udhëhequr nga Rafet Prekazi, fillimisht do të luaj kundër Shqipërisë me 13 nëntor në stadiumin “Fadil Vokrri”, dhe më pas kundër Turqisë me 17 nëntor në Samsun.
Stërvitja e parë e tyre do të mbahet të hënën me 9 nëntor në stadiumin Rexhep Rexhepi në Drenas me fillim nga ora 14.00.

Punime në stadiumin “Fadil Vokrri” para ndeshjeve të Kosovës

Champions League/femrat: Vllaznia mëson kundërshtarin e raundittë dytë