Kosova U21 përmbyll kualifikimet me humbje të thellë

Kosova U21 ka pësuar humbje të thellë nga Turqia U21 me rezultat 3:0 me të cilin u ballafaqua sonte në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian.

Kosova pas 10 ndeshjeve në grup, përfundon e parafundit me 9 pikë ku shënoi 3 fitore dhe 7 humbje. 

Shala: Jemi të bashkuar, nesër për fitore

Agim Ademi paralajmëron shkarkimin e Bernard Challandes