Kombëtarja U21: Alban Bushi publikon listën

Shqipëria U-21 ka publikuar listën për ndeshjet radhës që do të luhen këtë muaj. Alban Bushi ka bërë zgjedhjet e tij dhe ka përzgjedhur lojtarët që do të ketë në dispozicion.

Ekipi i Alban Bushit do të përballet fillimisht me Kosovën dhe më pas i pret një tjetër transfertë me Anglinë.

U përgadit edhe “charter” për të, Kumbulla rezulton pozitiv

Challandes pozitiv me COVID, a do të anulohet miqësorja?