Kombëtarja e femrave grumbullohet për ndeshjen me Skocinë

Kombëtarja shqiptare e femrave ka filluar ditën e sotme grumbullimin për ndeshjen kualifikuese ndaj Skocisë, të vlefshme për eliminatoret e UEFA Women’s EURO 2021.
Trajneri Armir Grima ka grumbulluar për këtë ndeshje 20 vajza të cilat luajnë në kampionatin shqiptar dhe në atë të huaj. Seancat stërvitore, ekipi ynë i vajzave do t’i zhvillojë në qytetin e Shkodrës deri ditën e enjte, kur edhe do të niset drejt Skocisë. Ndeshja kundër ekipit skocez do të luhet në datën 23 tetor.

Dokumentar: Tifogrupi shqiptar feston 10 vjetorin(video)

Futbollistja shqiptare, shënon sërish për Real Madridin (video)