Kaçe rikthehet me gol në Greqi (video)

Ergys Kaçe ka shënuar golin e parë me Arisin.

Mesfushori shqiptar u aktivizua në minutën e 60 të takimit në përballjen kundër Atromitos.

Ishte hera e parë që mesfushori shqiptar e kapte topin në minutën e 61 dhe me një devijim të ëmbël arriti që ta dërgonte në rrjetë, për të mposhtur portierin kundërshtar.

Reja për FIFA.com: Shqipëria mund të bëjë gjëra të mëdha

Super Uzuni, shënon sërish në kampionatin hungarez (video)