Ish mesfushori i Kukësi nuk ndalet, shënon dy gola në Turqi

Ish-mesfushori i Kukësit, ka rrëmbyer skenën ditën e sotme, teksa ka shënuar dopietë golash në harkun kohor të vetëm 7 minutave.

Shqiptari ka shënuar golin e avantazhit ndaj Bursasporit në minutën e 5’ dhe më pas shënoi edhe të dytin në minutën e 12’. Rroca duket se është përshtatur shumë mirë, teksa që nga kalimi i tij te Istanbulspori ka shënuar plot 5 gola, teksa ka dhënë edhe disa asiste./panorama/

Selahi tregon për ftesën e Belgjikës dhe se si zgjodhi Shqipërinë

Njeriu i momentit për Istanbulspor: Pres ftesë nga Reja