Dokumentar: Tifogrupi shqiptar feston 10 vjetorin(video)

Tifogrupi i Gostivarit “KASTRITOTET”, kanë festuar 10 vjetorin e themelimit.

Tifozët e Gostivarit dhe të Kombëtares Shqiptare, janë themeluar në vitin 2010, dhe që prej atëherë nuk janë ndalur së rreshturi së përkrahuri qoftë Gostivarin e qoftë Kombëtaren Shqiptare (bashkë me Tifozat Kuq e Zi).

Më poshtë mund të ndiqni dokumentarin e krijuar enkas për këtë jubile.

#10vjetkastriot

Gepostet von Kastriotet Gostivar am Sonntag, 18. Oktober 2020

Zyrtare: Roma-Benevento: Kumbulla në stol

Kombëtarja e femrave grumbullohet për ndeshjen me Skocinë