Dasma e tifozit: Surpriza e bukur nga TKZ e Tigrat Verdh e blu për çiftin nga Elbasani (video)

Jemi mësuar të shohim ide të ndryshme kreative të dasmave nga sportistët dhe sportdashësit.

Së fundmi një surprizë shumë e bukur i ka ndodhur një tifozi shqiptar, në dasmën e të cilin fjalën kryesore e kanë pasur këngët e tifogrupeve “Tigrat verdheblu” dhe “Tifozat Kuq e Zi”, shkruan asport.

Klevis Buzo, nga Elbasani e kurorëzoi dashurinë me të dashurën e tij Esterin, dhe të pranishëm ishin një pjesë e anëtarëve të këtyre grupeve që e bëri këtë dasmë të pazakontë dhe të ndryshme nga të tjerat.

Për më shumë shihni videon:

Futbollisti shqiptar mahnitë Turqinë, gola asist e lojtar i ndeshjes (video)

(Video)/ Mesfushori shqiptar, shënon supergol në Rumani