Bylbyl Sokoli trajner i Gjilanit

Pas dorëheqjes së Gentjan Mezanit, Gjilani nuk ka vonuar dhe ka gjetur tashmë trajnerin e ri.

“Zeri.info” mëson nga burime brenda klubit gjilanas se Bylbyl Sokoli do të jetë zëvendësuesi i Mezanit në skuadër.

Pas disa takimesh, palët tashmë janë marrë vesh dhe se zyrtarizimi është çështje orësh.

AEK krenohet me talentin shqiptar

Gjilani ju kthehet fitoreve