Ballisti: Edi Reja supertrajner, por duhet ti jepet pushtet

Njeriu i dronit, Ismajl Morina-Ballisti, ka folur për trajnerin italian të Kombëtares, Edi Reja.

Reja është super trajner, por Federata duhet që t’i jap pushtet absolut. Të afërmit e lojtarëve kur shkojnë të vizitojnë futbollistët tanë futen në ambientet e tyre si të ishin në bar, shkruan Albania team.

“Kur ishte De Biasi nuk ndodhte diçka e tillë. Disiplinë, sakrifice dhe kolektivitet. Cilësia është ajo që është. Nuk kemi se çfarë bëjmë!

Lala i quan absurde kritikat e tifozëve ndaj Rashicës

Telushi, prezentohet te skuadra e re