Alarmante: Pa 3 lojtarët kryesor, Kosova niset drejt Greqisë,

Përfaqësuesja e Kosovës është nisur sot për në Athinë, ku të mërkurën do të luajë kundër Greqisë në kuadër të Ligës C të Ligës së Kombeve.

Me ekspeditën e Dardanëve nuk udhëtuan Valon Berisha, Arbër Zeneli dhe Edon Zhegrova, për të cilët pas ekzaminimeve mjekësore në mëngjes u konstatua se nuk janë në gjendje të luajnë në ndeshjen kundër Greqisë. Kombëtarja e Kosovës, sonte, në orën 18:00 sipas orës lokale do ta mbajë stërvitjen në Athinë

Kastrioti merr ish portierin e Kombëtares

Skandaloze: Procesi Sportiv vajton humbjen e teniserit serb (video)