Zyrtare: Roma-Benevento: Kumbulla në stol

Marash Kumbulla do të jetë në stil sonte, në ndeshjen Roma-Benevento.

Qendërmbrojtësi shqiptar, që u transferua së fundmi nga Verona tek Roma për rreth 20 milionë euro, është lênë në stol nga Fonseca në përballjen me Beneventon. Mbetet për tu parë nëse Kumbulla do të rikthen besimin e trajnerit për ndeshjet e ardhshme, pasiqë javën e kaluar pati impenjim me Kombëtaren shqiptare në dy transferta, Lituani dhe Kazakistan.

Talenti 17 vjeçar, i Kombëtates, debuton me ekipin e parë të AEK

Dokumentar: Tifogrupi shqiptar feston 10 vjetorin(video)