Xhebrailat pjesë e Tifozave Kuq e Zi

Tifogrupi i Kombëtares shqiptare, Tifozat Kuq e Zi, përmes një postimi në rrjetey sociale, kanë njoftuar se grupimi nga Suhareka, “Xhebrailat” do të jenë së bashku me ta në përkrahje të Kombëtares shqiptare.
Më poshtë postimi i plotë i TKZ-së:

Zërit tonë në mbështetje të Kombëtares nga dje i bashkohet edhe grupi XHEBRAILAT nga Suhareka. Korab Elshani , prijës i grupit, do të jetë edhe përfaqësues i TKZ-së në këtë qytet.
Bashkë, dhe vetëm bashkë, ju urojmë mirëseardhje në grupin tonë.
Pa interesa, e krahë për krahë të bashkuar drejt realizimit të synimeve tona.

Veç Shqipni Etnike, kurgjo tjetër!

Ekskluzive: Gentjan Muça e mbyll aventurën me Prishtinës, i futet garës për deputet, bashkë me ish lojtarin e Kombëtares

Agjenti i Hysajt kërcënon Napolin: Nuk mund të presim më