All posts tagged "bari"

 • Migjen Basha, vjen goli i parë me Bari-n

  aSport– Mesfushori i kombëtares tonë ka zhbllokuar ndeshjen Bari-Carpi në minutën e 51’. 29 vjeçari ka shënuar golin e parë me fanellën e Bari-t ndërkohë...

 • Zyrtare: Migjen Basha është i Bari-t

  aSport – Tani lajmi bëhet zyrtar: Migjen Basha është lojtar i Bari-t. Përmes një komunikate të postuar pasdreken e sotme në profilin e vet në...

 • Basha stërvitet me Bari-n, por nuk luan miqësoren

  aSport – Migjen Basha është një lojtar i Bari-t edhe pse për momentin do t’i duhet që të pres edhe pak për ta konsideruar veten...

 • Migjen Basha shumë pranë Bari-t

  aSport – Migjen Basha është shumë pranë rikthimit në Itali. Sipas gazetarit të njohur të “Sky Italia”-s, Gianluca di Marzio, mesfushori do që të transferohet...

 • Zyrtare: Çani kalon tek Bari

  Asport –  Pak përpara përfundimit të afatit kalimtar të janarit, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare dhe i skuadrës së Carpit, Edgar Çani është transferuar te një tjetër...