Shqiptarë e Napolit na përshendesin nga karantina

Dyshja shqiptare e Napolit, mbrojtësit Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj, janë fotografuar së bashku në seancën stërvitore të Napolit.
Fotografinë e ka publikuar, kapiteni i Kosovës në rrjetin social “Instagram.

Kujtojmë se pas zhvillimeve të fundit, dyshja shqiptare ishin karantinuar nga ekipi, dhe nuk ishin lënë as ne grumbullimet e përfaqësueseve të marrin pjesë. Hysaj , mungoi në dy ndeshjet e fundit që luajti Shqipëria, ndaj Kazakistanit, pwrkatwsisht Lituanisë. Ndërsa që fatin e njëjtë e pati edhe Rrahmani i cili mes polemikave të shumëta nga tifozët në Kosovë mungoi në gjysëmfinalen e play-off, ndaj Maqedonisë së veriut, përkatësisht, Greqisë.

Bojokoti: Qeveria shqiptare, “gjysëm hapi”për kërkesat e Ligës profesioniste?

Zyrtare: Mesfushori i Kombëtares bëhet me klub të ri