Prishtina vazhdon serinë pozitive

Prishtina ka mposhtur skuadrën Besës 0-2 në stadiumin e qytetit të Pejës në javën e 15-të të Superligës së Kosovës.

Prishtina kaloi në avantazh me anë të Krasniqit në minutën e 31’ dhe duke e dyfishuar rezultatin në 0-2 në minutën e 66’ me anë të Kryeziut.

Skuadra nga kryeqyteti renditet në vendin e tretë me 24 pikë të grumbulluara.

Topalli lë gjurmë në Turqi (video)

Infektohet me COVID 19, kapiteni i Kombëtares