Migjen Basha, vjen goli i parë me Bari-n

aSport– Mesfushori i kombëtares tonë ka zhbllokuar ndeshjen Bari-Carpi në minutën e 51’. 29 vjeçari ka shënuar golin e parë me fanellën e Bari-t ndërkohë që takimi ende nuk ka përfunduar dhe rezultati i përkohshëm është 2-0 për vendasit.

You must be logged in to post a comment Login