Mesfushori shqiptar protagonist në Greqi (video)

Fatjon Andoni ka qenë protagonist me skuadrën e Atromitos ditën e djeshme, teksa ka shënuar golin e parë të ndeshjes ndaj Smirnis, në sfidën e mbyllur në barazim 2-2.

Në minutën e 4-t, Andoni pas një krosimi perfekt të marrë nga Tomas, lëviz bukur në zonë dhe gjuan fortë me kokë, duke e ndalur topin në fundin e rrjetës dhe duke e nxjerrë jashtë loje portierin./panorama/

Vllaznia fiton derbin, Partizani zhgënjen sërish

Manaj shpërthen me dy gola në Turqi (video)