Manaj në dyshim për “derbin” me Milani-n

aSport – Reay Manaj nuk ka fatin me vete pasi rrezikon një tjetër stop si pasojë e një dëmtimi muskulor.

Suluesi, i cili ktë verë kaloi nga Interi te Pescara me formulën e huazimit, mendohet se nuk do të jetë mes titullarëve që Oddo ka menduar të rreshtojë kundër Milan-it.

Sulmuesi u rikthye në mesjavë nga dëmtimi trejavor dhe ishte në fushë për 90 minuta në humbjen 1-0 në shtëpi përballë Atalanta-s së Etrit Berishës, duke e çuar në 201 numrin e minutave aktivizim me Pescara-n këtë sezon.

You must be logged in to post a comment Login