Loshaj shënon super gol në Poloni (video)

Mesfushori i Kosovës Florian Loshaj, ka realizua gol të bukur me kokë vetëm 30 sekonda pasi u inkuadrua në fushën e lojës.

Ekipi i tij, Cracovia ka fituar ndeshjen ndaj Jagiellonias me rezultar 3:1, në kampionatin polak.

Futbollisti është në listën rezervë dhe me mungesat e Rashicës dhe Paqaradës, ardhja e tij është 100 për qind e sigurt.

Shkëndija mposht Renoven, mbyll fazën e parë pa humbje

Operohet Mihaj, ja sa do të mungoj