Lacio merr kapitenen e Shqipërisë, Aurora Seranaj

Asport – Lacios i shtohet edhe një shqiptar në radhët e veta. Fjala këtë herë nuk është për ndonjë futbollist, por për futbollistë.

Eshtë kapitenja e Kombëtares Shqiptare të Fermave, Aurora Seranaj e cila ka firmosur kontratë me skuadrën e Lacios.

Lajmi bëhet i ditur nga uebsajti zyrtar i klubit romak, si dhe nga vet lojtarja në profilin e saj në facebook pa dhvnë informata më të gjerësishme përkitazi me transferimin.

Kujtojmë se, pjesë e Lacios përveç drejtorit teknik, Igli Tare janë edhe dyshja Lorik Cana e Thoma Strakosha, ndërsa që me të rinjtë aktivizohet edhe Amir Bilalli.

You must be logged in to post a comment Login