Kombëtarja e femrave: Grima zbulon listën e lojtareve për ndeshjet kualifikuese

Trajneri i kombëtares së femrave, Armir Grima, ka dalë ditën e sotme në konferencë për shtyp për të publikuar listën e futbollisteve të grumbulluara për dy ndeshjet e fundit eliminatore të EURO 2021 ndaj Qipros në Shkodër më datë 27 nëntor dhe Portugalisë në transfertë më 1 dhjetor.

Për këto dy ndeshje të vlefshme për Grupit E, trajneri Grima ka grumbulluar 21 lojtare të cilat nga dita e hënë do të grumbullohen dhe stërviten në Shkodër. Ndeshja me Qipron do të zhvillohet ditën e premte në orën 14:00 në stadiumin “Loro Boriçi”.

Skënderbeu zhyt në krizë Bylisin, Kastrioti e Apolonia barazim mes polemikash

Vllaznia fiton derbin, Partizani zhgënjen sërish