Klubi i Serie A uron Shqipërinë për kalimin në ligen B

Klubi i famshëm i Serie A, Atalanta ka shpërndarë fotografinë e festave nga zhveshtoret e “Air Albania”, shkruan asport.

Klubi nga Bergamo, në llogarinë zyrtare në Twitter ka shkruar ” Urime Berat Gjimshiti dhe FSHF për ngjitjen në ligën B”

Objektivi i Cikalleshit: Thyerja e rekordit të Bogdanit

Gjasula: Po të luanim me tru do të fitonim më lehtë