Kasapolli: Zhegrova e Berisha u përleshen mes vete, prandaj nuk ishin në Athinë

Përfaqësuesja e Kosovës ndodhet pati një ecuri të dobët rezultatesh.

Kasapolli i ftuar në T7 ka thënë të ketë zbuluar disa prapaskena nga grumbullimi i fundit i Kosovës.

Ai ka thënë se ka dëgjuar se Edon Zhegrova dhe Valon Berisha kanë pasur një përleshje.

“Kam dëgjuar se së fundmi kanë pasur një përleshje dyshja Berisha dhe Zhegrova, andaj për këtë arsye nuk luajtën në Athinë”, deklaroi ai në “T7”.

“Gjërat duhet ndryshuar, nuk është mirë. Edhe trajneri Challandes dikë e dënoi, e dikë jo tani”, shtoi ai.

Ulen gjakrat: Ja kur vendoset përfundimisht për bojkotin

Zv/trajneri i Kombëtares: Ja pse po luajmë me 3-5-2