Brojaaa, “shetitë” gjithë mbrojtjen e Den Hag dhe shënon (video)

Sulmuesi shqiptar, Armando Broja, ka shënuar edhe golin e dytë për Vitessen. Luhej minuta e 72 kur Broja me nje solo aksion kalon gjithë mbrojtjen e Den Hagg për rezultatin aktual 0:2.

Derbi i Anamoravës mbyllet pa gola. S’ka fitore as për Duron në Mitrovicë

Broja, lojtar i ndeshjes, mposht i vetëm Den Haag-en (video)