Berisha i papërmbajtshëm, shënon dy gola ndaj Zenitit (video)

Sulmuesi Bernard Berisha ka shënuar dy gola ndaj Zenitit.

Këtë paraqitje sulmuesi pejan e pati në kuadër të pliges ruse, ndërmjet Akhmat Groznyt dhe Zenitit rezultati është 2 me 2, transmeton KOHA.

Golin e parë Berisha e shënoi në minutën e 26 pas një krosimi fantastik të Polyarusit.

https://twitter.com/FootballKosovo/status/1330152352410718208?s=20

Klubet e Gjilanit nuk gabojnë

Skënderbeu zhyt në krizë Bylisin, Kastrioti e Apolonia barazim mes polemikash